Головна » Статті » Мої статті

Урок математики

  КЗО «Першотравенська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат»ДОР».          

 

 

 

 

                                               ПЛАН – КОНСПЕКТ

                                З УРОКУ МАТЕМАТИКИ В 7 КЛАСІ.

 

 

           Тема: «Усне й письмове множення чисел одержаних при вимірюванні

       величин, виражених однією – двома одиницями вартості, довжини, маси на    

  одноцифрове число».

 

 

                                                                            Вчитель: Кочетова Віра

                                                                                           Вікторівна.

 

 

 

 

 

 

                                             2015 н. р.

 

 

 

    Мета уроку: «Формування у дітей уміння і навички усного й письмового множення чисел, одержаних при вимірюванні величин, виражених однією- двома одиницями вартості, довжини, маси на одноцифрове число».                                              

    Корекційна мета. Розвивати в учнів мислення, пам`ять, самостійність, оковимір.

    Виховна мета: Виховати у дітей гуманні почуття один до одного,взаємоповага, взаємодопомога, вчити учнів користуватися : «золотими словами» - будь ласка, дякую.

    Проводити тісний зв'язок між математикою і трудовим навчанням.

    Обладнання і наочність: стенди, таблиці, лінійки, олівці, картки, геометричні фігури, модель «кути», індивідуальні картки

Хід уроку .

    1.Організаційний момент .

Психологічний настрій дітей на роботу.

Повторення правил поведінки.

    2. Загальнокорекційна частина уроку.

    Усно. Повторити види кутів, звернути увагу на прямий кут, так як дівчата, які навчаються швейній справі, виконують виготовлення викройки для пошиття спідниці, сукні, починаючи з креслення прямого кута .

а) завдання дітям : Навести приклади прямих кутів в класі .

Повторити одиниці виміру лінійки.

Назвати одиниці виміру нанесені на лінійку.

    Відповідь учнів. Кожна маленька риска на лінійці позначає міліметр, велика риска – сантиметр. Показати на пальцях 1 сантиметр . паказати на лінійці 2 см 5 мм; 36мм; 10см= 1 дм. Показати на пальцях 1дм.

    б) Повторити таблиці розрядів і класів.

    Прочитати числа: 235300, 10560, 3542, 68908, 350, 400 – назвати розряди чисел, загальну кількість одиниць, десятків, сотень.

    в) Повторити таблиці множення на 3, 7.

 

                   1                                                                              1

       5                     7                                                              5                   7

   3             х  3            9                                               3           х  7          9

      8                          4                                                     8                      4

               6        2                                                                    6       2

 

 

 

 

 

г) Повторити міри довжини, ваги, вартості.

            Роздробити:                                                        Перетворити:

2грн.40коп. =                                                      504коп = ___грн.___коп.

5м 35см =                                                            809см = ____м ___ см

5кг 203г =                                                           6540г = ____ кг ___г

д) Скласти задачу в одну дію, в 2 дії за коротким записом:

На спідничку – 1м 25см ситцю                 ?

На сукню –?, у 2 рази >

ІІІ частина уроку: Пояснення нової теми:

1) 5м6см   х  7 =35м 42см

    5м 6см =506см.

   506см

   х   7

3542см        3542см =35м 42см.

2) Розв’язати біля дошки приклади для закріплення для закріплення теми уроку.

9грн.7коп.  х  8 =72грн.56коп.

907коп.

х  8

7256коп.= 72грн.56коп.

9км38м  х  5 = 45км 190м                        8м26см  х  4 = 33м26см

9038м                                                          826

х    5                                                             х  4

45190м                                                        3304 см

45 км 190м                                               33м 26см

                               ФІЗХВИЛИНКА.

3) Самостійно, всі діти працюють по індивідуальним карткам.

Індивідуально працює з учнями ІІІ групи (по індивідуальним планам).

4) Заключна частина уроку.

    а) Підвести підсумки роботи за урок, виставити оцінки дітям за урок.

   б) Завдання додому.

№ 419, І, ІІ стовпчики, стор. 72.

Для сильних дітей.

Для слабих № 419, ІІІ стовпчик, стор. 72.

   в) Психологічно настроїти дітей на слідуючий урок.

Категорія: Мої статті | Додав: pzsshi (07.02.2017)
Переглядів: 288 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar